top of page
Servisní zařízení

Přímé čištění sání

Zařízení určené pro přímé čištění znečištěných, pryskyřicí zanesených karburátorových trysek, vstřikovacích trysek a také vstřikovacích čerpadel. Spalovací prostor, dno pístu a horní část pístu jsou očištěny od karbonových zbytků. Zároveň odstraní problémy způsobené karbonizovanými sacími a výfukovými ventily. Produkty určené k čištění s velmi dobrými mazacími schopnostmi chrání během aplikace celý agregát. Jako alternativu umožňuje Clear-Flow také kompletní čištění sacího systému v benzínovém motoru.

 

Zařízení je určené především pro aplikaci produktů řady "Triple X" Air Intake System Cleaner Petrol/ Diesel.

Clear Flow 2000X
Truck Cleaning Kit

Čistící sada pro nákladní vozidla

Dlouhotrvající čištění znečištěných, zpryskyřičnatěných trysek, vstřikovacích ventilů a vstřikovacích čerpadel  dieselových motorů. 

Čistí spalovací komoru, dno pístu a horní část pístu od usazenin. Kromě toho také trvale odstraní problémy způsobené zakarbonovanými sacími a výfukovými ventily. Vysoce účinné mazací složky chrání během čistícího procesu celý agregát.

Power Clean Premium

Čištění palivového systému

Čisticí přístroj pro efektivní čištění palivového systému plynových, benzínových a dieselových motorů (použití také pro motory s čerpadlovstřikovacími tryskami a Common-Rail). 

 

Power Clean Premium poskytuje nejvyšší účinek při nejjednodušší aplikaci. Pro vyčištění není nutné zdlouhavé rozebírání palivového systému. 

 

Díky dodanému příslušenství je možné vyčistit i lambda sondu, sací systém a ventily. Kromě toho se Power Clean Premium výborně hodí také pro vyprázdnění čerpací nádrže.

 

ATF Evolution Plus

Čištění a údržba automatické převodovky

Zařízení pro čištění a údržbu celé soustavy automatické převodovky. ATF Evolution nabízí celou řadu automatických funkcí a nástrojů pro jednoduchou výměnu oleje v automatické převodovce. ATF Evolution, ale může být použit i v manuálním režimu.

 

Standardní set adaptérů je určen pro nejběžnější převodovky různých výrobců vozidel a značek. Set je součástí ATF Evolution.

 

Set volitelných adaptérů obsahuje další adaptéry pro značky: Audi, BMW, Chrysler, Fiat, Ford, GM, Honda, Hummer, Lexus, Mercedes Benz, Mitsubishi, Opel, Toyota, Volkswagen, Volvo.

 

Seznam všech dostupných adaptérů vč. typů vozidel na vyžádání.

IMG_8780.png
B&N Powermatic MAX

Servisní zařízení pro automatické převodovky

a servo

Zařízení pro výměnu oleje, čištění a péči o automatickou převodovku  nebo servořízení. Zařízení slouží nejen k výměně oleje v automatické převodovce a servořízení, ale i jednoduché a velmi efektivní čištění veškerých komponentů agregátů. Výsledkem je hladký a spolehlivý chod automatické převodovky nebo servořízení.

 

Čistící produkt automatická převodovka:

Auto Transmission Flush

Ochrana automatické převodovky:

Auto Transmission Conditioner

Ochrana servořízení:

Power Steering Nano & Protect

UM Service Servolenkung

Servisní zařízení pro servořízení

Výměna oleje, čištění a ošetřování celého systému servořízení. 

Servisní přístroj pro servořízení umožňuje nejen rychlou kompletní výměnu veškerého oleje, ale předtím i bezproblémové, komplexní vyčištění všech komponent, což zajistí bezpečný a snadný provoz servořízení. Přístroj je vybaven třemi adaptéry různých průměrů  a je konstruován pro všechny systémy s externími nádržemi.

Cabin Air Freshener

Dezinfekce klimatizace

Osvěžuje a dezinfikuje celý vnitřek vozidla. Dezinfekční kapalina je jemně rozprášena, bez použití topného zařízení, je rozprášena díky ultrazvukovému zařízení. Je tak zajištěno v rámci klimatizačního systému. Nepříjemné pachy jsou odstraněny a je zajištěna dlouhotrvající svěžest.

 

Čištění klimatizace

Zařízení pulzním tlakem lehce odstraňuje vlhkost, olej a ostatní nečistoty. Vyčistí celý vnitřní systém klimatizační jednotky, to zaručuje úplné odstranění veškerých nečistot. Čištění tímto zařízením chrání všechny složky systému a to zejména kompresor, který je nejdůležitější částí celého systému klimatizace.

 

UM Reinigung Klimaanlage

Vizuální analýza klimatizace

Neodmyslitelné zařízení na samotnou analýzu chladiva, pomocí kterého zjistíme jaké nečistoty klimatizační jednotka obsahuje a následně můžeme zvolit postup čištění.​

 

Air Conditioning Diagnostics
bottom of page