top of page
Posilovače řízení a převodovky

Čištění automatických převodovek

Pro spolehlivé narušení a odstranění znečištění   a usazenin v celém okruhu převodové náplně. Odstraňuje zoxidované zbytky oleje a další nečistoty v okruhu převodového oleje. Vyčistí od základu celý systém.

 

Automatic Transmission Flush

Zlepšení chodu převodovek

Vysoce aktivní kluzný a ochranný film chrání všechny vnitřní povrchy převodových skříní a agregátů. Výrazně snižuje otěr a opotřebení, zaručuje optimální mazání v celém teplotním rozsahu. Ošetřuje těsnění, o-kroužky a simerinky, udržuje je pružné. Výrobek usnadňuje řazení a snižuje hlučnost. Zlepšuje chování při změnách teploty a působí proti oxidaci převodových olejů.

Easy Gear

Nano ochrana posilovačů řízení

Inovativní přípravek na bázi nejnovějších nanotechnologií. Výrobek vytváří vysoce aktivní kluzný a ochranný film, který chrání všechny vnitřní povrchy servořízení nebo převodek řízení před otěrem a opotřebením. Vysoce aktivní směs snižuje nežádoucí hluk a zajišťuje bezpečný a snadný provoz posilovače řízení. Vhodné i pro sportovní vozy.

Power Steering Nano Protect

Ochrana automatických převodovek

Snižuje tření, usnadňuje řazení a přispívá k zachování kvality těsnění a těsnících kroužků. Výsledkem je tišší a lehčí řazení a prodloužení životnosti příslušných částí. Částečně syntetický výrobek představuje nejnovější stav techniky v oblasti technologie kapalin převodových zařízení. Díky svému zcela vyrovnanému složení je produkt kompatibilní se všemi oleji pro automatické převodovky.

Automatic Transmission Conditioner

Zábránění ztrát převodového oleje

Spolehlivě zastaví únik oleje u netěsných převodových ústrojí. Chrání převodovky před nedostatečným mazáním a před poškozením v důsledku ztráty oleje. Výrazně snižuje otěr a opotřebení a zaručuje optimální mazání. Ošetřuje, chrání a udržuje pružná těsnění, o-kroužky a simerinky. Působí proti oxidaci převodových olejů.

Gear Oil Stop Leak
bottom of page