top of page

LPG - Čistící a ochranný systém

Tento speciálně vyvinutý, vysoce výkonný produkt pro vozidla  poháněná  kapalným plynem (LPG) minimalizuje opotřebení, poskytuje optimální ochranu proti zaklepání ventilů, váže kondenzační vodu, redukuje špičkové termické zatížení a chrání celý plynový  systém před korozí. Účinně zabraňuje tvorbě zplodin hoření a předchází oxidaci kapalného plynu způsobené stárnutím.

LPG System Clean &
Protect

Čistič spalovacího systému - LPG

Tento speciálně vyvinutý vysoce výkonný produkt pro vozidla poháněná kapalným plynem (LPG) nebo zemním plynem odstraňuje spolehlivě a trvale i nejmenší nečistoty a zpryskyřičnatění v celém spalovacím systému (efekt „Keep Clean“). Vysoce účinné mazací složky chrání ventily před opotřebením a korozí. Produkt chrání před obávaným zaklepáním ventilů, optimalizuje spotřebu paliva a hodnoty škodlivin ve výfukových plynech a prodlužuje životnost motoru. Pravidelné používání zaručuje dlouhodobou stabilitu paliva.

Petrol System Cleaner LPG
Palivový systém - LPG

Ochrana ventilů u motorů s LPG

LPG Valve Lube je vysoce účinná mazací přísada, která minimalizuje opotřebení u ventilů a sedel ventilů motorů poháněných kapalným plynem. Jedinečné složení výrobku čistí a maže vrchní část spalovací komory a vytváří mezi ventilem a sedlem ochrannou vrstvu, minimalizující opotřebení. Vysoce aktivní ochrana proti otěru a optimalizovaný odvod tepla zajišťující lepší chlazení ventilů a sedel ventilů. Vhodné pro vozidla s katalyzátorem.

LPG Valve Lube

Dávkovací nádoba pro LPG Valve Lube

Dávkovací nádoba určená pro produkt LPG Valve Lube. Nádoba se na pevno přimontuje do motorového prostoru. Poté se do nádoby přidá zmíněný produkt LPG Valve Lube sloužící k přimazávání ventilů.

LPG Lubrication Kit
bottom of page