top of page
Aerosoly & tmely
BCS.PT_BrakeCleanerSprayBCS_500ML_PIC_1.
Brake Cleaner

Čištění brzd

Odstraňuje olej, tukové zbytky, brzdovou kapalinu a otěrové znečištění. Váže zdraví škodlivý prach a otěr, čistí kontakty a elektrické spoje. Použitím výrobku je dosaženo absolutně čistého povrchu a zároveň optimálního součinitele tření.

BAS.PT_BrakeAntiSeizeBAS_500ML_PIC_1.png
Brake Anti - Seize

Údržba brzd

Vysoce aktivní adhezivní mazivo extrémně odolné vysokým teplotám a tlakům. Výrobek zaručuje dlouhodobou ochranu před korozí, zejména odstraňuje skřípavé zvuky, udržuje funkčnost konstrukčních částí, zajišťuje průchodnost, chrání před posypovou solí, stříkající vodou, kyselinami a louhy.

Throttle Body Cleaner

Čištění škrtících klapek

Šetrně odstraňuje veškeré nalepené zbytky jako: pryskyřice, olej, mazlavé povlaky a znečištění na škrtících klapkách a sacím potrubí. Produkt se po samotné aplikaci během několika sekund odpaří. Spolehlivě čistí trysky a vnitřní díly karburátorů. Zaručuje funkčnost, zabraňuje jakémukoliv zadírání pohyblivých dílů a snižuje spotřebu paliva.

ICS.PT_InteriorCareICS_500ML_PIC_1.png

Vnitřní údržba vozu

Přípravek PRO TEC Interior Care je vysoce aktivní konzervační sprej. Čistí, ošetřuje a konzervuje plasty, kůži a pryž. Výrobek působí antistaticky, odpuzuje vodu a prach. Prostředek chrání před světlem, UV-zářením, stárnutím, vyblednutím a zkřehnutím.

Interior Care

Snadné startování motoru

PRO TEC Super Start Spay usnadňuje startování benzínových i dieselových motorů a šetří přitom motor a baterii.​

Super Start Spray

Sprej na elektronické kontakty

Přípravek vytlačuje vlhkost na kabelech, propojeních, elektrických kontaktech a odpuzuje vodu. Čistí kontakty a uvolňuje staré inkrustace. Sprej konzervuje, zabraňuje bludným proudům a ztrátám napětí. Zajišťuje funkční spolehlivost elektrických spojení a nenarušuje laky, plasty a pryž. ​

Electronic Spray
ELS.PT_ElectronicSprayELS_400ML_PIC_1.pn
Power Lube Nano-Tec

Vysoce účinné mazivo na bázi nano částic

Vytváří vysoce efektivní nano bariéru mezi pohyblivými částmi, tvořenou nanočásticemi. Bariéra je extrémně odolná vůči oděru a tření. Ideální pro extrémně namáhané pohyblivé části. Excelentní vlastnosti „chodu na sucho“. Prodlužuje živostnost ošetřených dílů. Chrání proti korozi.​

SMS.PT_SpecialMaintenanceSMS_500ML_PIC_1

Speciální přípravek pro údržbu

Specální přípravek pro údržbu. Kombinace vysoce účinných látek bez obsahu tuků, olejů a rozpouštědel s vysoce účinnými kluznými, mazacími a ochrannými vlastnostmi ve všech teplotních rozsazích. Chrání před korozí a působí hydrofobně. Výrobek má vysokou přilnavost, odstraňuje bludné proudy a zabraňuje jejich další tvorbě a ztrátám napětí, impregnuje a chrání plastové části.

Special Maintenance
Rust Remover

Biologické rozpouštědlo rzi

Vysoce aktivní biologicky odbouratelná kombinace účinných látek. Dostane se pod rez a rozpustí  rez i všechny zkorodované části během několika málo sekund. Výrobek trvale chrání před rzí, korozí, dále také odpuzuje vodu. Produkt neobsahuje pryskyřice a kyseliny, je neutrální vůči laku, pryži   a plastům.

RRM.PT_RustRemoverRRM_500ML_PIC_1.png

Biologické rozpouštědlo rzi na bázi MoS2

Rozpouštědlo rzi Rust Remover - MOS2 se dostane pod rez, rozpustí ji a uvolní zarezlé části. Výrobek zastavuje korozi, snižuje tření a odpuzuje vodu.

MoS2 Rust Remover
MOS2.PT_MoS2RustRemoverMOS2_400ML_PIC_1.
SIS.PT_P2911_SiliconeLubeSIS_400ML_PIC_1
Silicone Lube

Silikonový sprej

PRO-TEC Silicone Lube sprej je kombinace účinných látek na bázi silikonu s vynikajícími ochrannými účinky bez obsahu tuků, olejů  a rozpouštědel. Přípravek odsrtaňuje rušivé zvuky vznikající třením plastů. Impregnuje a izoluje.

PTFE.PT_WhiteGreasePTFE_500ML_PIC_1-2.pn

PTFE Adhezivní mazivo ve spreji

Zaručuje optimální, dlouhodobé mazání při nízkých i vysokých teplotách. Působí hydrofóbně a brání korozi. Chrání před stříkající vodou, solí, kyselinami a louhy. Vytváří vysokotlakou ochranu odolnou odstředivým silám danou speciálním složeníms obsahem teflonu.

White Grease
COS.PT_CopperSprayLacquerCOS_400ML_PIC_1
Cooper Spray - Lacquer

Měděný lak ve spreji

Sprej vytváří trvalou a vodou nerozpustnou akrylátovou ochrannou vrstvu a chrání tím i poškozená místa. Je odolný povětrnostním vlivům a rychle zasychá.

Uvolňovač vstřikovacích trysek

Speciálně vyvinutý přípravek pro demontáž zaseknutých, zapečených vstřikovacích trysek, zapalovacích nebo žhavících svíček. Použitím produktu se ošetřovaný povrch ochladí až na teplotu -40 °C. Díky jemným mazacím složkám obsahnutým v přípravku se produkt dokáže efektivně penetrovat přes mikrotrhliny. To má za následek rychlejší uvolnění nečistot.

Injector Dismantling Aid 
Cooper Spray Anti Seize

Měděný sprej - Anti seize

Speciální vysoce výkonné mazivo a kluzný prostředek chránící proti zadření. Jedná se o kompozici z molekulárních měděných částic s vysoce odolným plně syntetickým pojivem. Produkt je používán speciálně pro nejvyšší teploty, u šroubových spojů a rozhraní, které jsou vystaveny vysokým teplotám, vysokým tlakům a korozivním vlivům.

CSAS.PT_CopperSprayAntiSeizeCSAS_400ML_P

Zinkový sprej

PRO TEC Zinc Spray je rychloschnoucí, tepelně, protikorozně ochraný sprej s dlouhodobým účinkem pro všechny kovové povrchy. Zinc Spray se skládá z 99% vodného roztoku s čistým práškovým zinkem a poskytuje tak spolehlivou ochranu částí po vrtání, řezání, stejně tak lze použít jako základní nátěr strojů, které jsou trvale vystaveny povětrnostním vlivům. Povrch zinku může být přetírám či přestříkán vhodnou barvou určenou pro natírání zinkových povrchů.

Zinc Spray
ZSP.PT_ZincSprayZSP_400ML_PIC_1.png

Silikonová těsnící složka 

černá/ šedá/ červená

Silikonová těsnící složka je alternativou pro obyčejné pevné těsnění. Zůstává pružná a stálá, trvale zapečetí a přemostí spoje různých velikostí. Je odolná vůči vodě, oleji, čistícím roztokům, uhlovodíkům, zředěným kyselinám i louhům. Skládá se z polysiloxanu a odolává teplotám od -40°C do 250°C.

Silicone Sealing Compound
SSCB.PT_SiliconeSealingCompoundBlackSSCB
SSCG.PT_SiliconeSealingCompoundGreySSCG_
SSCR.PT_SiliconeSealingCompoundRedSSCR_2
HTCP.PT_P9742_CeramicGreaseHTCP_200ML_PI
Ceramic Grease

Vysokoteplotní keramická pasta

Vysokoteplotní keramická pasta s nanášecím štětečkem. Pasta má separační složky a inhibitory proti korozi. Je vysoce odolná tlaku, vodě, soli. Odolné proti slabým kyselinám a zásadám. Neobsahuje žádné kovové složky a nedochází tak ke zhoršení funkce senzorů brzdových systémů.​

bottom of page