top of page
Palivový systém - Diesel
Diesel System Cleaner

Čištění palivového systému

Trvale odstraňuje znečištění dané provozem v celém dieselovém systému, od nádrže po spalovací komory, odstraňuje pryskyřice a zalepení ve vstřikovacích tryskách nebo vstřikovacích čerpadlech. Odstraňuje usazenou rez v systému a karbonizaci ve spalovacím prostoru, maže a chrání dieselový vstřikovací systém a celou vrchní část válců. Výrobek dále zamezuje oxidaci paliva a růst mikroorganismů. Zlepší se atomizace paliva. Neváže vodu.

Common-Rail Diesel System Clean & Protect

Čistění a ochrana dieslových systémů Common Rail

Výrobek špičkové technologie nejnovější generace vyvinutý speciálně pro vysokotlaké dieselové systémy a přímé vstřikování. Doporučený zejména u intervalů LongLife servisu. Spolehlivě odstraňuje i nejmenší znečištění v celém dieselovém systému. Zajišťuje optimální rozprášení a nejvyšší účinnost dieselového paliva. Zajišťuje bezpečné mazání všech konstrukčních dílů, zejména vysokotlakého čerpadla. Produkt váže vodu v dieselovém palivu a absorbuje nebezpečnou vlhkost narušující spalování.

Disel System Super Clean

Čištění palivového systému

Excelentní čistící schopnost pro efektivní a  dlouho trvající účinek. Eliminuje znečištění způsobené provozem v celém palivovém systému. Odstraňuje živičný povlak, uvolňuje zalepené vstřikovací otvory a čerpadla. Eliminuje zbytky karbonu a sazí v oblasti válců. Optimalizuje emise. Zlepšuje mazání v průběhu studených startů. Maže a chrání dieselový vstřikovací systém a horní část válců (mazání v souladu s DIN 590 HFRR). Zlepší se atomizace paliva. Váže na sebe vodu v palivu a absorbuje vlhkost narušující spalování.

DPF Super Clean

Čištění filtru pevných částic

Vysoce výkonný čistič pro filtr pevných částic je speciální dieselový roztok, který pomáhá při regeneraci filtru pevných částic. Produkt snižuje zapalovací teplotu usazených sazí ve filtru pevných částic a stará se o permanentní a úplné čištění filtru během jízdy. Je to nejekonomičtější způsob udržování a zároveň čištění filtru pevných částic během provozu. Produkt může být použit ve všech typech dieselových motorů a je mísitelný se všemi dieselovými palivy.​

DPFFL.PT_DPFFlushingLiquidDPFFL_1L_PIC_1

Pěna pro čištění filtru pevných částic, katalyzátoru, EGR ventilu

DPF/Catalyst Cleaner rozpouští a odstraňuje všechny nečistoty včetně zbytků sazí z filtru pevných částic (DPF) i katalyzátoru. Není nutná demontáž filtru pevných částic. Produkt eliminuje pokles výkonu nebo jeho narušení způsobeného kontaminací filtru pevných částic a katalyzátoru. Zároveň obnovuje kompletní funkci DPF filtru a katalyzátoru. Produkt je také ideální pro čištění EGR ventilů.

Čištění filtru pevných částic

Výplachová kapalina odstraňuje z filtru pevných částic zachycené částečky sazí a znečištění. Čistící kapalina působí šetrně proto může být použita na hliníkové, hořčíkové, zinkové a kadmiové díly. Produkt je použitelný pro všechny filtry pevných částic dieselových motorů i nejnovější generace.

DPF/Catalyst Cleaner
DPF Flushing Liquid
Diesel Anti-Bacteria 1:1000
DAB1000.PT_DieselAntiBacteria1-1000DAB10

Antibakteriální směs pro motorovou naftu

Voda v palivové nádrži je zdroj života bakterií a při používání bionafty, vzniká ještě lepší prostředí pro život bakterií. Diesel Anti-Bacteria je vysoce efektivní antibakteriální směs určená pro použití v motorové naftě. Slouží jako palivový doplněk na odstranění problematického růstu bakterií v naftě a zabraňuje jejich nadměrnému množení. Produkt nabízí rovnováhu flexibility a prevence v naftě. Diesel Anti-Bacteria je také velmi účinný jako dezinfekce velkoobejmových cisteren a nádrží.

Diesel Applicator Spray

Čištění systému sání

Trvale čistí celý sací systém, ventily a také spalovací prostor dieselových agregátů. Motor opět poběží tiše a měkce, sníží se spotřeba paliva a výfukové emise se zmenší.

Triple X- PLUS- Air Intake System Cleaner
TXP.PT_P2241_TripleXPLUSAirIntakeSystemC

Čištění systému sání

Triple X PLUS je efektivní kombinace vysoce účinných látek pro čištění sacího systému dieslových motorů. Odstranit lze beze zbytku i vysoce přilnavé a těžké usazeniny. Triple X PLUS čistí a promazává celý systém nasávání vzduchu, spalovací komory, sací ventily a chrání lambda sondu před jejím znečištěním. Zajišťuje hladký chod motoru, snižuje spotřebu paliva a emise výfukových plynů. Může být použit ve všech motorech s lambda sondou a moderních motorech s přímým vstříkováním vzduchu.

Oxicat

Čištění výfukových systémů

OXICAT je nová speciálně vyvinutá dekarbonizační technologie, tak aby nepřekročila nejnovější ekologické normy. OXICAT rozpouští pryskyřice a karbonové usazeniny a gumy v celém výfukovém systému, na lambda sondě, katalyzátoru nebo turbodmychadle. Produkt lze použít v benzinových, dieslových i hybridních vozidlech. Ideální pro použití, pokud auto selhalo na STK,kvůli vysokým emisím.

bottom of page