top of page

Čistič ventilů a spalovacích komor

Odstraňuje karbonové usazeniny na ventilech,

v sacím  prostoru a   ve spalovcích komorách.

Odstraňuje usazeniny postupně v celém systému vstřikování paliva a zajišťuje kvalitní spalování, optimalizuje hodnoty emisí, poskytuje snadný chod motoru. Zabraňuje ztrátám výkonu motoru. Napomáhá k snížení spotřeby paliva.

Valves and Injection
System Cleaner

Čištění palivového systému

Odstraňuje znečištění dané provozem v celém palivovém systému, od nádrže po spalovací prostor, odstraňuje pryskyřice a nečistoty v karburátoru a vstřikovacích tryskách. Dále odbourává usazenou rez v systému a karbonizaci ve spalovacím prostoru. Váže na sebe vlhkost a také kondezovanou vodu v palivu. Výrobek maže a chrání vrchní část válců.

Fuel Line Cleaner
Palivový systém - Benzín
TXP.PT_P2241_TripleXPLUSAirIntakeSystemC

Čištění systému sání

Triple X PLUS je efektivní kombinace vysoce účinných látek pro čištění sacího systému dieslových motorů. Odstranit lze beze zbytku i vysoce přilnavé a těžké usazeniny. Triple X PLUS čistí a promazává celý systém nasávání vzduchu, spalovací komory, sací ventily a chrání lambda sondu před jejím znečištěním. Zajišťuje hladký chod motoru, snižuje spotřebu paliva a emise výfukových plynů. Může být použit ve všech motorech s lambda sondou a moderních motorech s přímým vstříkováním vzduchu.

Triple X - PLUS - Air Intake 
System Cleaner
E10! Engine Protector

Optimalizace palivové směsy

S využíváním biopaliv nastává problém v motoru a spalovacím systému, kdy díky biopalivům může dojít k poškození motoru.

Následky používání biopaliv:

Zhoršení těsnosti, zhoršení mazacích vlastností neklidný chod motoru, usazování pevných kaučukovitých složek v palivu a motorovém oleji zavedením palivové směsy ze spalovacího systému. Koroze vnitřních částí spalovacího systému. E10! zabraňuje tvorbě usazenin, kondenzaci vody v palivové soustavě. Optimalizuje nedostatečnou mazací schopnost biopaliv, zajišťuje optimální stav palivového systému a ochranu motoru.

Čištění výfukových systémů

OXICAT je nová speciálně vyvinutá dekarbonizační technologie, tak aby nepřekročila nejnovější ekologické normy. OXICAT rozpouští pryskyřice a karbonové usazeniny a gumy v celém výfukovém systému, na lambda sondě, katalyzátoru nebo turbodmychadle. Produkt lze použít v benzinových, dieslových i hybridních vozidlech. Ideální pro použití, pokud auto selhalo na STK,kvůli vysokým emisím.

Oxicat

Čištění škrtících klapek

Šetrně odstraňuje veškeré nalepené zbytky jako: pryskyřice, olej, mazlavé povlaky a znečištění na škrtících klapkách a sacím potrubí. Produkt se po samotné aplikaci během několika sekund odpaří. Spolehlivě čistí trysky a vnitřní díly karburátorů. Zaručuje funkčnost, zabraňuje jakémukoliv zadírání pohyblivých dílů a snižuje spotřebu paliva.

Throttle Body Cleaner
bottom of page