top of page
Chladící systém

Čistič chladícího systému

od oleje

Radiátor Oil Cleaner odstraňuje všechny olejové usazeniny z celého chladícího systému. Díky dvou složkovému přípravku zaručuje dokonalé navázání vody/chladící směsi se špinavým olejem. Díky speciálním mazacím složkám je chladící systém po dobu čistícího procesu chráněn.

Radiator Oil Cleaner K1+K2

Čistič chladícího systému

Odstraňuje rez a usazeniny dané provozem z celého chladícího systému, chrání před korozí a rozpouští nebezpečný kal v chladiči. Opět zprovozňuje ventily, termostaty a vodní čerpadla. Při použití přípravku RADIATOR FLUSH se zvyšuje provozní jistota a životnost agregátu.

Radiator Flush

Ochrana chladícího systému

PRO TEC Radiator Conditioner chrání před korozí, zamezuje elektrolýze a kavitaci, maže ventily, termostaty, vodní čerpadla a výměníky tepla. Výrobek zlepšuje sdílení tepla chladící kapaliny, udržuje stabilní hodnotu pH a brání usazování vápenných sloučenin v chladícím systému.

Utěsnění chladícího systému

Spolehlivě utěsňuje poškozené chladiče a výměníky tepla, netěsná vodní čerpadla a topné ventily. Je také velmi vhodný pro preventivní použití. Při použití přípravku se zvyšuje provozní jistota vozidla a životnost agregátu.

Radiator Conditioner
Radiator Stop Leak
bottom of page