top of page
Motocyklová řada
Engine Flush
Oil Booster

Čištění motoru

Odstraňuje znečištění dané provozem v celém olejovém a mazacím systému. Odstraňuje usazeniny a karbonové přílepky na pístních kroužcích, neutralizuje škodlivé motorové kyseliny. Složky s vysokou mazací schopností chrání během čištění celý agregát proti opotřebení.

Zlepšení výkonu

Snižuje spotřebu oleje i paliva. Nejvíce chrání motor v oblasti mezního tření a tím snižuje jeho opotřebení. Zajišťuje snadné startovaní. Neutralizuje škodlivé motorové kyseliny, předchází tvorbě usazenin, brání před korozí, zamezuje tvrdnutí těsnění a prodlužuje životnost motoru. Snižuje třecí síly pohyblivých částí agregátu.

Fuel Line Cleaner

Čištění palivového systému

Odstraňuje znečištění dané provozem v celém palivovém systému, od nádrže po spalovací prostor, odstraňuje pryskyřice a nečistoty v karburátoru a vstřikovacích tryskách. Dále odbourává usazenou rez v systému a karbonizaci ve spalovacím prostoru. Váže na sebe vlhkost a také kondezovanou vodu v palivu. Výrobek maže a chrání vrchní část válců.

Ceramic Chain Wax

Syntetické mazivo na řetězy

Sprej na řetězy. Zcela syntetické, silně přilnavé mazivo ve spreji pro všechny motocyklové řetězy. Vytváří mazací film odolný extrémním tlakům, vodě, vysokým teplotám a odstředivým silám. Má výborné vzlínavé a mazací vlastnosti, obzvláště vhodný pro řetězy s o-kroužky.

Voskový sprej pro ochranu povrchu motocyklu

Vysoce účinná vosková směs. Čistí a chrání proti poškrábání porch motocyklu. Vytváří film, který chrání ošetřené části před agresivními vlivy počasí. Ochranný film má dlouhotrvající efekt, na povrchu vytváří zářivý lesk. Velmi vhodný také na odstraňování mastnot z kol motocyklu vznikajících  z nečistot od řetězu. Produkt není toxický a je bez zápachu.

Motorcycle Polish
bottom of page