top of page
marvelous - ČIŠTĚNÍ, MYTÍ, LEŠTĚNÍ
Glass Cleaner (GLC)

Čistič skel

Tento produkt odstraňuje nečistoty, jako např.pryskyřice, silikonové zbytky, mastnoty, popílek z okenních tabulí (na venkovních i vnitřních stranách), zrcátek, světlometů.

Produkt má vysokou účinnost čištění a na skle nezanechává fleky a mapy po čištění. Čistič skel neobsahuje žádná rozpouštědla a je nehořlavý.

Vehicle Interior Cleaner (VCL)

Vysoce aktivní čistič interiéru vozu

Vysoce aktivní čistič celého interiéru vozidla (např. čalounění, palubní desky, dvěřních výplní atd.). Bez jakýchkoliv problémů lze odstranit i olejové a mastné skvrny. Produkt je šetrný ke všem plochám a velmi účinně je čistí. Přirozené aroma pomeranče dává čištění extra svěžest. Výrobek neobsahuje žádné optické zjasňovače a je velmi úsporný při svém použití.

Odstraňovač hrubých nečistot

Tar Remover je vhodný pro všechny laky, plasty a kovové povrchy. Odstraňuje asfalt, pryskyřice, lepidla, zbytky hmyzu a jiné hrubé nečistoty.

 

- Ošetřuje povrchy

- Odstraňuje účinně asfalt, mastnoty, olej

  a zbytky lepidla

- Snadná aplikace

- Rychlé působení

Tar Remover (TRM)

Odstraňovač hmyzu

Insect Remover je šetrný k laku i ostatním materiálům. Rychle a spolehlivě odstraňuje ptačí trus, hmyz a nečistoty od paliva.

 

- Rozpouští hmyz a hmyzí výkaly

- Nehořlavý

- Jednoduchá aplikace

- Krátká reakční doba

- Příjemná citrusová vůně

Insect Remover (IRM)
Adhesive Remover (ARM)

Odstraňovač lepidla

Adhesive Remover je vysoce efektivní a šetrný čistící sprej s výtažky z citronové kůry, které se používají k odstranění zbytků lepidla nebo jako přípravek pro předčištění ploch. Snadno odstraňuje zbytky nálepek a lepidel, tuků a pryskyřic. Je vhodný pro všechny povrchy jako jsou například plasty, sklo, keramika, kov atd.

Rim Cleaner Gel (WRC)

Gelový čistič disků

Rim Cleaner Gel je vysoce účinný čistič pro všechny typy lakovaných disků z lehkých slitin i pro ocelové disky. Díky speciálnímu gelovému složení čistič ulpívá na svislých plochách a snadno odstraňuje vypálený brzdový prach, mastnoty, gumové zbytky a jiné nečistoty, které se na discích usazují z vozovky. Čistič zajišťuje šetrné a intenzivní čištění disků. Krátká reakční doba. Neobsahuje kyseliny.

 

Obnova plastů a gum - interiér

Plastic & Rubber Refresher - Interior brání dlouhodobému blednutí, křehnutí  a zvětrávání pryžových nebo plastových dílů. Produkt zabezpečuje odolnost materiálů vůči vodě, je antistatický a bez zápachu.

Péče o interiér v oblasti kokpitu, vnitřní obložení, rukojeti, madla, okenní a dveřní gumová těsnění, dveřní sloupky. 

Plastic & Rubber Refresher Interior (PCI)

Obnova plastů a gum - exteriér

Plastic & Rubber Refresher - Exterier je speciální přípravek pro obnovu a ochranu plastových a gumových dílů v exteriéru vozu. Rychle obnovuje lesk a barvy zašlých plastů a gum včetně jejich další trvalé ochrany proti povětrnostním vlivům. Zabraňuje blednutí a praskání plastových nebo gumových materiálů.

Plastic & Rubber Refresher Exterior (PCE)
Pre Wash (PRW)

Předčištění

Nový přírodní produkt vyrobený bez chemických přísad, který má senzační čistící schopnosti. Je ideální pro předčištění vozidla před jeho mytím. Čistič rozpouští silniční špínu, oleje a mastnoty z laků, skel a plastových dílů.  Pre-Wash je velice šetrný ke všem materiálům i kůži.

Vehicle Wash Shampoo (VWS)

Šampon pro ruční i strojní mytí

Vysoce výkonný čistící koncentrát pro mytí laku, skleněných ploch a plastových povrchů. Kvalitní složení zajišťuje efektivní a šetrné čistění které zaručuje dosažení nejlepších výsledků při ručním i automatickém mytí v myčce. PH neutrální, zabraňuje tvorbě vápenných skvrn, snadná tvorba pěny, šetrné díky hydratačním látkám, křišťálový lesk.

Rychlé čištění a voskování

Vysoce lesklý produkt s velkým podílem velice pevného karnaubského vosku, který ideálně chrání ošetřené povrchy. Bez použití vody odstraňuje lehké až střední znečištění (prach, nánosy nečistot z vozovky, vodní skvrny). Speed Wax je čistící a konzervační produkt bez abraziv a rozpouštědel. Může být aplikován na všechny hladké povrchy vozu (kromě čelního skla). 

Speed Wax (SWX)
bottom of page