top of page
NANO technologie

Profesionální nano konzervace laku

Profesionální dlouhodobá konzervace laku s efektem vysokého lesku. Je určena pro aplikaci pomocí vhodného zařízení. Použití pro osobní, teréní i nákladní automobily, motocykly atd. Je odolné vůči UV záření a chrání před agresivními vlivy prostředí. Pro dosažení nejlepší možné péče k zachování konzervace používejte při každém umývání priložený konzervační přípravek.

Profi Nano Paintwork Sealant
Nano Bike Sealant

Profi nano konzervace motocyklů

Kompletní sada na celý motocykl. Lze použít na lak, přilbu, disky, průzor, plasty a kevlar. Poskytuje dlouhotrvající ochranu proti agresivním vlivům prostředí. Snižuje přilnavost nečistot např. hmyzu. Zabraňuje agresivnímu působení částeček brzdového oděru. Čištěni je snadné a bez nutnosti použití chemických přípravků.

Nano Wheel Sealant

Nano konzervace disků

Sada pro minimálně čtyři disky poskytuje dlouhodobou ochranu před agresivními vlivy prostředí a nečistotami. Ochrana disků proti posypové soli, částicím brzdového oděru a veškerým kapalinám. Konzervace je vhodná pro veškeré lakované disky a umožňuje čištění bez použití chemikálií. Odolné vůči UV záření, mechanickému i chemickému namáhání. Vhodné pro všechny druhy disků.

Nano Car-Glass Sealant

Nano konzervace autoskel

Aktivní bezpečnost díky zlepšené viditelnosti v noci i za deště. Nízká přilnavost hmyzu, podstatně nižší potřeba seškrabování námrazy a používání stěračů. Konzervace vydrží 20 000 km nebo cca 12 měsíců a je odolná vůči vysokotlakovým čistícím zařízením v mycích linkách.

Kompletní sada pro renovaci plastových světel

Kompletní sada pro renovaci plastových světel automobilu nebo motocyklu. Obnovuje a chrání optimální světelnou účinnost světlometů. Na povrchu vytvoří tenký, ale vysoce odolný nano film, který plast důkladně zakonzervuje a dlouhodobě ochrání před opětovným zhoršením stavu plastu.

Nano Headlight Restore Kit

Nano konzervace textilu

Chrání veškeré textílie např. dětské sedačky, stany, markýzy, střechy kabrioletů, oděvy nebo koženku před nečistotami. Tekutiny jako červené víno, káva nebo džus jednoduše odperlí. Konzervace je odolná vůči pracím a čistícím prostředkům. Zachovává prodyšnost materiálů.

Nano Textile Sealant
bottom of page