top of page
Údžba a péče o automatické převodovky
IMG_8780.png
B&N Powermatic MAX

Servisní zařízení pro automatické převodovky

a servořízení

Zařízení pro výměnu oleje, čištění a péči o automatickou převodovku  nebo servořízení. Zařízení slouží nejen k výměně oleje v automatické převodovce a servořízení, ale i jednoduché a velmi efektivní čištění veškerých komponentů agregátů. Výsledkem je hladký a spolehlivý chod automatické převodovky nebo servořízení. Při klasickém vypuštění oleje z automatické převodovky, vyteče pouze 70% starého oleje, zbylých 30% starého oleje se smíchá s novým olejem a tím dochází opět k znehodnocování nového oleje. Pomocí našeho zařízení, kdy výměna oleje probíhá v tlakově uzavřené soustavě, je vyměněno téměř 100% starého oleje za nový.

 

Ukázka výměny oleje v automatické převodovce pomocí zařízení pro automatické převodovky a servořízení
Automatic Transmission Flush

Čištění automatických převodovek

Pro spolehlivé narušení a odstranění znečištění   a usazenin v celém okruhu převodové náplně. Odstraňuje zoxidované zbytky oleje a další nečistoty v okruhu převodového oleje. Vyčistí od základu celý systém.

 

Automatic Transmission Conditioner

Ochrana automatických převodovek

Snižuje tření, usnadňuje řazení a přispívá k zachování kvality těsnění a těsnících kroužků. Výsledkem je tišší a lehčí řazení a prodloužení životnosti příslušných částí. Částečně syntetický výrobek představuje nejnovější stav techniky v oblasti technologie kapalin převodových zařízení. Díky svému zcela vyrovnanému složení je produkt kompatibilní se všemi oleji pro automatické převodovky.

Produkty vhodné k čištění a ochraně automatické převodovky
bottom of page